«Київстар» виділив 55 млн гривень для посилення кіберзахисту України

Зв'язок та IT 14.12.2022 / автор:
«Київстар» виділив 55 млн гривень для посилення кіберзахисту України

Мобільний оператор «Київстар» придбав для «Українського державного центру радіочастот» нове технологічне обладнання на 55 млн гривень. Його будуть використовувати для посилення кіберзахисту України та протидії інформаційним загрозам. Про це мобільний оператор повідомив у Facebook, інформує портал PrоmPolitInform.

За допомогою цифрових технологій, наголошують в «Київстар», розраховують на посилення кіберзахисту України, протидію інформаційним загрозам та відновлення цифрової інфраструктури країни.

Закупівлю обладнання та реалізацію благодійного проєкту здійснював фонд «Київська школа економіки».