Аграрії вже засіяли чверть від запланованого обсягу ранніх зернових і зернобобових. Про це, інформує УкрАгроКонсалт, повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, повідомляє портал PrоmPolitInform.
Загалом — 26 тисяч гектарів. Сіють ярі пшеницю і ячмінь, горох та овес. Наближаються до завершення підживлення озимини.
«Дощова погода дещо стримує роботу, але наші аграрії надійно тримають стрій. Дякуємо кожному з них за самовіддану працю», — пише голова ОВА.