З російського полону повернули ще 10 українців, серед них – Наріман Джелял

Новини 28.06.2024 / автор:

Сьогодні, 28 червня, з російського полону вдалося повернути ще десятьох українців. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає портал PromPolitInform.

Серед повернених – Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, захоплений у Криму ще у 2021 році.

Також повернулися додому Олена Пех та Валерій Матюшенко – цивільні, які були в полоні ще з 2017–2018 років. Богдан Гелета та Іван Левицький – священники Української греко-католицької церкви, захоплені в Бердянську за опір окупантам. Іще пʼятеро цивільних, які були захоплені на території Білорусі та позбавлені свободи: Микола Швець, Наталія Захаренко, Павло Купрієнко, Людмила Гончаренко та Катерина Брюханова. Усі вони вже звільнені та вдома – в Україні.

«Дякую кожному й кожній, хто допомагав! Дякую нашій команді, яка займається звільненням полонених. Хочу відзначити також зусилля Ватикану заради того, щоб повернути додому цих людей», – написав Зеленський.

Нагадаємо, 25 червня Україна провела черговий обмін військовополоненими із росією. Додому повернулися 90 захисників.