РФ завдала цинічного удару по енергетичній інфраструктурі Одещини

Енергетика 10.02.2026 / автор:
РФ завдала цинічного удару по енергетичній інфраструктурі Одещини

Ворог знову атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК на Одещині.

Про це повідомляє пресцентр ДТЕК, інформує портал PromPolitInform.

Які масштаби руйнувань?

Як зазначається, руйнування значні. Ремонт потребуватиме тривалого часу, щоб повернути обладнання до працездатного стану.

“Зараз працюємо на місці: розбираємо завали. Зробимо все можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки атаки”, – наголошують у ДТЕК.

Раніше повідомлялося, що РФ знову атакувала енергооб’єкт Одещини: частково знеструмлено населені пункти у трьох громадах. 

Фото – t.me/odeskaODA