11 квітня Україна та Росія провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 175 військових та 7 цивільних. Про це передають Президент України Володимир Зеленський та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, повідомляє Українська правда. Інформує портал PromPolitInform.
Зазначається, що серед звільнених – представники Збройних сил, нацгвардійці, прикордонники, які захищали Україну на різних напрямках: у Маріуполі, на ЧАЕС, на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, а також у Курській області.
За даними президента, серед обміняних є поранені, більшість була в полоні з 2022 року.
«Дякую кожному підрозділу, який поповнює наш обмінний фонд і цим наближає повернення наших людей.
Повернути всіх із російського полону для нас принципово. Дякую кожному у світі, хто допомагає нам у цьому».
Коордштаб повідомив, що вік наймолодшого звільненого 22 роки, найстаршому 63 роки.
Відомство зазначило, що вдалося визволити 25 офіцерів, яких раніше російська сторона відмовлялася обмінювати.
Усі з 7 цивільних були поневолені російськими окупаційними військами ще у 2022 році, додають у коордштабі.
