Компанії Групи «Нафтогаз» об’єднали ресурси для інтенсифікації видобутку блакитного палива в умовах воєнних викликів
Компанії «Укрнафта» та «Укргазвидобування» завершили роботу над першим спільним проєктом – газовою свердловиною завглибшки 5 681 метр. Про це, інфомує Mind, повідомив очільник ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький. Повідомляє портал PromPolitInform.
Об’єкт розташований на одному з родовищ «Укрнафти». Згідно з розподілом функцій, «Укргазвидобування» забезпечило буріння власними верстатами, тоді як подальша експлуатація та обслуговування свердловини перейшли до зони відповідальності «Укрнафти».
«Це партнерство є частиною стратегії «Нафтогазу» щодо забезпечення енергетичної незалежності України. На тлі регулярних атак ворога на енергоінфраструктуру нарощування власного видобутку залишається пріоритетним завданням», – зазначив Корецький.
Співпраця дозволяє ефективніше розподіляти технічні ресурси Групи та прискорювати введення в експлуатацію нових потужностей.
Перша успішна свердловина стала початком масштабної програми: вже протягом 2026 року в межах аналогічної кооперації планується пробурити ще вісім об’єктів.