Чернігівська ТЕЦ зупинила роботу після масованого удару

Енергетика 17.04.2026 / автор:
Чернігівська ТЕЦ зупинила роботу після масованого удару

Чернігівська теплоелектроцентраль (ТЕЦ) призупинила роботу внаслідок масованої російської атаки в ніч на 17 квітня. У місті припинено подачу гарячої води.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради, інформує портал PromPolitInform.

“Об’єкти критичної інфраструктури знову зазнали цілеспрямованого ураження, що вплинуло на стабільність їх функціонування”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 17 квітня 2026 року подачу гарячої води для споживачів КП “Теплокомуненерго” тимчасово призупинено.

У міськраді зазначили, що працівники підприємства продовжують роботу для забезпечення життєво необхідних послуг у домівках мешканців.

На об’єкті працюють аварійні служби, технічні спеціалісти та керівництво підприємства.

Точні терміни відновлення наразі встановлюються, оскільки масштаб пошкоджень потребує детальної технічної оцінки.