У Києві з’являється 5G

Зв'язок та IT 01.05.2026 / автор:
У Києві з’являється 5G

Сьогодні, 1 травня 2026 року користувачі «Київстар» повідомили, що вже мають швидкісний інтернет 5G стандарту.

Про це пише MZU інформує портал Prompolitinform

Раніше ми писали, що пілотний 5G вже працює у Львові, Харкові та Бородянці, а Київ стане наступним містом, в якому розпочнеться тестування мережі. Здається цей час вже настає.

 

У Києві з’являється 5G

Фото: скріншот MZU та з відкритих джерел