экология

«Інтерпайп» призначив Андрія Остапця директором з екології та безпеки

Українська промислова компанія «Інтерпайп» повідомила про призначення Андрія Остапця на посаду директора з екології та промислової безпеки. До виконання обов’язків, пише AgroNews, він приступив 27 серпня 2025 року, інформує портал PromPolitInform. Андрій Остапець має значний досвід у сфері охорони

інші матеріали розділу экология

В Україні затвердили технічні вимоги до сміттєспалювальних заводів

Кабінет міністрів затвердив технічні вимоги до експлуатації установок із спалювання відходів та установок із сумісного спалювання відходів. Зміни наберуть чинність за шість місяців. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Зазначається,


У Києві з ожеледицею боротимуться екологічними методами: що буде замість солі

У цьому році для боротьби з ожеледицею у 130 парках і скверах столиці замість технічної солі використовуватимуть гранітну крихту та бішофіт. Про це повідомляє директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний,інформує портал PromPolitInform. «За результатами минулорічного успішного експерименту з використання гранітної крихти в 50 парках


Наслідки підриву Каховської ГЕС: затоплені 32 об’єкти з хімікатами й нафтою, мастило рухається у Чорне море

У Greenpeace повідомили, що через підрив росіянами Каховської ГЕС вода затопила 32 об’єкти із хімікатами, нафтою та бензином. Окрім того, у воду витекло 150 тонн моторного мастила. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив в ефірі телемарафону 15


Запорізький ЗРК через дії загарбників заморозив роботу, працівники намагаються не допустити екологічної катастрофи, – Олександр Старух

Через агресію російських загарбників довелося заморозити роботу Запорізького залізорудного комбінату. Про це розповів керівник Запорізької ОВА Олександр Старух, передає портал PrоmPolitInform. «Комбінат був один із трьох найбільших платників податків у минулому році… Зараз комбінат стоїть. Десятки тисяч людей


Місто стало кладовищем. Маріуполю через дії російських окупантів загрожують холера та чума

В знищеному росіянами Маріуполі можливе масове поширення інфекційних хвороб, через які загине понад 10 тисяч людей. За прогнозами науковців у місті може статись спалах дизентерії, холери або і навіть чуми. Про це, інформує ТСН,  розповів радник міського голови