газ

«Нафтогаз» вперше забронював довгострокові потужності СПГ в Європі

Група «Нафтогаз» уперше забронювала довгострокові потужності з регазифікації скрапленого природного газу (СПГ) в Європі, обравши термінал у Клайпеді (Литва) на період з 2033 до 2044 року. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє голова правління НАК

інші матеріали розділу газ

«Нафтогаз» вперше постачає скраплений газ через термінал у Німеччині

«Нафтогаз України» у партнерстві з TotalEnergies вперше доставляє скраплений природний газ (LNG) через німецький термінал Deutsche ReGas на острові Рюген. Як пише Delo.ua, про це інформує пресслужба компанії. Повідомляє портал PromPolitInform. «Нафтогаз» забезпечує стабільні поставки газу Після регазифікації


«Метінвест» затвердив нові енергетичні орієнтири для об’єднаного ГЗК

Об’єднаний гірничо-збагачувальний комбінат (ГЗК) групи «Метінвест» затвердив нову редакцію Політики та цілей у сфері енергетичного менеджменту на 2026 рік. Документ спрямований на системне підвищення енергоефективності та скорочення споживання енергоресурсів підрозділами Північного, Центрального й Інгулецького ГЗК. Про це


Рада ЄС остаточно заборонила імпорт російського трубопровідного газу та СПГ

Рада ЄС 26 січня офіційно ухвалила рішення про поетапну відмову від імпорту російського трубопровідного газу та скрапленого природнього газу. Документ також передбачає контроль за постачаннями й пошук альтернативних джерел енергії. Про це, інформує Бабель, йдеться на


Ситуація складна: Кабмін і «Нафтогаз» обговорили ситуацію з газом для українців

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко та очільник «Нафтогазу України» Сергій Корецький обговорили забезпечення безперервного газопостачання українців, передусім у прифронтових регіонах в умовах надзвичайної ситуації через російські обстріли та сильні морози. Про це повідомляють Dengi.ua з посиланням на пост глави уряду


Шість ударів за тиждень. Росія атакує газову інфраструктуру України

Росія продовжує посилювати атаки на енергетичну інфраструктуру України, що створює критичні загрози для країни у період морозів. Як інформує Хвиля, голова правління «Нафтогазу» Сергій Корецький повідомив про шість атак на об’єкти газової інфраструктури, які сталися