Хмельницкий
Завдяки видобутку біогазу на хмельницькому сміттєзвалищі отримали 170 тисяч гривень
Вже п’ятий місяць поспіль на хмельницькому сміттєзвалищі добувають біогаз. Комплекс з дегазації полігону твердих побутових відходів встановили у січні інвестори. Обладнання переробляє на електричну енергію метан, який знаходиться під сміттям. Згодом цю електроенергію продають. Інформує
У Хмельницькому з сміття стали виробляти електроенергію
Планується виробляти майже 4 тис. кіловат електроенергії в рік Нова установка по дегазації полігону твердих побутових відходів запущена в Хмельницькому. З полігону відкачають звалища газ, який буде перероблятися на електричну енергію. Компанія, яка видобуває газ,

