У Хмельницькому з сміття стали виробляти електроенергію

Енергетика 25.01.2018 / автор:
У Хмельницькому з сміття стали виробляти електроенергію

Планується виробляти майже 4 тис. кіловат електроенергії в рік

Нова установка по дегазації полігону твердих побутових відходів запущена в Хмельницькому. З полігону відкачають звалища газ, який буде перероблятися на електричну енергію. Компанія, яка видобуває газ, готова продавати електроенергію за «зеленим тарифом».

При цьому 13% від отриманих коштів платити до міського бюджету. За попередніми підрахунками на це знадобиться приблизно 2,5 млн грн на рік.

Про це пише парламентська газета «Голос України», передає ПромПолітІнформ.

Кошти надходитимуть на комунальне підприємство «Спецкомунтранс» і використовуватися на роботи, пов’язані з потребами полігону ТПВ.

Очікується, що на звалищі буде проводитися майже 3,7 тис. кіловат електроенергії в рік.