Интертелеком

«Укртелеком» забирає під свою юрисдикцію абонентів телефонії «Інтертелекому»

Компанія «Укртелеком» вже найближчим часом забере під свою юрисдикцію понад 800 тисяч абонентів «Інтертелекому». CDMA-оператор «Інтернаціональні телекомунікації» згортає роботу і передає своїх клієнтів іншому оператору. Про це повідомляє UBR, інформує портал PrоmPolitInform. Дозвіл на перехід

інші матеріали розділу Интертелеком

Охопити всю Україну. Київстар, Vodafone та lifecell в березні выдадуть нові 4G-ліцензії

Перший стільниковий оператор в квітні 2020 року зможе приступити до розгортання мережі 4G/LTE в діапазоні 900 МГц. Як передає портал ПромПолітІнформ, про це розповів  UBR.ua заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест. Це відбудеться відповідно до


Київстар закликають поділитися частотами, щоб покрити всю країну 4G

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації рекомендувала компаніям «Київстар» та «Інтертелеком» в найближчий місяць подати заяву про зменшення їхніх частот в діапазоні 800-900 МГц. Про це йдеться в повідомленні НКРЗІ, інформує


«Інтертелеком» відновив роботу після обшуків і вилучення обладнання

Компанія Інтертелеком відновила роботу після обшуків і вилучень обладнання Службою безпеки України. Про це повідомила прес-служба компанії. “Шановні абоненти, в результаті напруженої роботи співробітників Інтертелеком після вилучення СБУ технологічного обладнання, з радістю повідомляємо, що робота