Интертелеком

«Укртелеком» забирає під свою юрисдикцію абонентів телефонії «Інтертелекому»

Компанія «Укртелеком» вже найближчим часом забере під свою юрисдикцію понад 800 тисяч абонентів «Інтертелекому». CDMA-оператор «Інтернаціональні телекомунікації» згортає роботу і передає своїх клієнтів іншому оператору. Про це повідомляє UBR, інформує портал PrоmPolitInform. Дозвіл на перехід