Київенерго
Нафтогаз підписав мирову з владою Києва
Київська міська держадміністрація та НАК «Нафтогаз України» підписали мирову угоду щодо передачі боргів ПАТ «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго». Про це компанія повідомляє у Twitter, передає ПромПолітІнформ. «Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову
інші матеріали розділу Київенерго
Борг перед “Київенерго” досяг майже 2 млрд грн
Заборгованість споживачів Києва за використану у 2015 році теплову енергію перед “Київенерго” збільшилась на 172 млн грн і станом на 1 січня 2016 р. перевищила 1,9 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні “Київенерго”. Найбільш
