обладнання
Цифра дня: 240 мільйонів гривень витратить Укрзалізниця на замовлене обладнання для будівництва євроколії
За даними ЗМІ, компанія замовила обладнання «Імпульсу» для нової євроколії Чоп-Ужгород У ЗМІ повідомили, що «Укрзалізниця» замовила у «Імпульсу» обладнання на 244 мільйони гривень для будівництва євроколії Чоп-Ужгород. Про це інформує Хронікерс з посиланням на Наші
інші матеріали розділу обладнання
ЗАЕС отримала мобільні дизель-генераторні станції
На Запорізьку АЕС надійшли три мобільні дизель-генераторні станції (МДГС) для енергоблоків №4-6. Це обладнання впроваджується на атомній станції в рамках виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки, передає прес-служба ДП «НАЕК «Енергоатом». «Це унікальне обладнання
Електроважмаш виграв тендер на реконструкцію обладнання двох дніпровських ГЕС
Завод «Електроважмаш» виграв тендер Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на реконструкцію обладнання Середнєдніпровської ГЕС і ДніпроГЕС. Про це повідомляє прес-служба підприємства. Найближчим часом очікується підписання відповідних контрактів на поставку генераторного обладнання загальною вартістю понад
УДЦР спростовує інформацію «Зеонбуду» про невідповідність обладнання для вимірювання зон покриття цифрового ТБ
ТОВ «Зеонбуд» продовжує поширювати недостовірну інформацію про невідповідність вимірювального обладнання, яким УДЦР проводив визначення меж зон покриття радіоелектронних засобів цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2 для фіксованого прийому у Волинській області. «Не дивлячись на відсутність
Українська служба крові безкоштовно отримала апарати для забору і переробки донорської крові
Устаткування на суму близько 790 тис.євро безкоштовно надав міжнародний благодійний фонд «Global Medical Aid» та компанія «Vingmed» з Данії. Про це повідомила прес-служба Кабміну, передає ПромПолітІнформ. Нове обладнання дозволять центрам крові здійснювати стандартизовану заготівлю та
«Інтертелеком» відновив роботу після обшуків і вилучення обладнання
Компанія Інтертелеком відновила роботу після обшуків і вилучень обладнання Службою безпеки України. Про це повідомила прес-служба компанії. “Шановні абоненти, в результаті напруженої роботи співробітників Інтертелеком після вилучення СБУ технологічного обладнання, з радістю повідомляємо, що робота




