селекторна нарада
Володимир Зеленський зробив заяву щодо Києва і енергетики
Міська влада Києва «втратила час» і тепер на рівні уряду буде виправлятися те, що не було зроблено на рівні міста, зазначив президент. Президент Володимир Зеленський провів селекторну нараду, присвячену проблемам в енергетиці. Як пише Кореспондент.net,
Оборона та наступ: Володимир Зеленський заслухав доповіді Залужного, ГУР і СЗР про плани Росії
Президент України провів селекторну нараду. Зокрема, заслухав доповіді Головнокомандувача ЗСУ про ситуацію на фронті. Розвідка повідомила про плани ворога. ГУР і СЗР довели до відома дані, отримані з країни-агресора. Про це інформує 24 канал, повідомляє

