СЭС
«Київстар» купує ще 6 СЕС
«Київстар», найбільший український оператор зв’язку, який наприкінці минулого року придбав оператора сонячної електростанції (СЕС) потужністю 12,947 ГВА у Житомирській обл. за $3 млн, планує придбати ще шість компаній — операторів СЕС у Львівській області: ТОВ
інші матеріали розділу СЭС
Херсонщина замість смітників поповниться СЕС
У Бериславському районі Херсонської області інвестори будують сонячні станції на місцях стихійних сміттєзвалищ, тим самим роблять район чистішим. Будівництво сонячних електростанцій, розпочате в Бериславі, призвело до зникнення вчених стихійних звалищ на цих ділянках, кажуть місцеві
На Львівщині відкрито нову сонячну електростанцію
У Львівській області відкрили сонячну електростанцію потужністю 20 МВт. Участь в офіційному відкритті першої черги СЕС 26 жовтня, прийняв Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Про це повідомила прес-служба



