Стокгольмський_арбітраж

Газпром подав апеляцію на скасування рішення суду у справі з Нафтогазом

Газпром вимагає скасувати рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки з українським Нафтогазом, адже вважає, що рішення написане не арбітрами, а «іншими особами». Про це повідомляє «РБК» з посиланням на прес-службу російського газового монополіста. “Додаткове вивчення тексту

інші матеріали розділу Стокгольмський_арбітраж

Газпром продовжує ігнорувати рішення Стокгольмського арбітражу стосовно Нафтогазу

Минулого тижня Нафтогаз і Газпром зустрілися, щоб обговорити наступні кроки, після того як Стокгольмський арбітраж виніс рішення в двох великих провадженнях на користь української компанії, – повідомили у Нафтогазі. Під час зустрічі російський газовий монополіст пояснив, що


Газпром продовжує відмовлятися від виконання остаточних та зобов’язуючих рішень Стокгольмського арбітражу

Минулого тижня Нафтогаз і Газпром зустрілися, щоб обговорити наступні кроки, після того як Стокгольмський арбітраж виніс рішення в двох великих провадженнях на користь української компанії, – повідомили у Нафтогазі. Під час зустрічі російський газовий монополіст