«Укрэнерго"
Після масованої атаки РФ без світла залишилися споживачі у 12 областях та Києві, – «Укренерго»
Російські війська протягом минулої та поточної доби здійснили масовану ракетно-дронову атаку по об’єктах критичної інфраструктури, зокрема енергетичного сектору. Внаслідок російських ударів 14 травня знеструмлення зафіксували у 12 областях України та Києві, повідомили в «Укренерго», інформує портал
інші матеріали розділу «Укрэнерго"
23 травня графіки погодинних відключень діятимуть по всій Україні впродовж доби, — Укренерго
23 травня графіки погодинних відключень будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 24:00. Про це повідомили в «Укренерго», інформує портал PromPolitInform. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується. Причина подовження терміну дії обмежень —
«Укренерго» змінило графіки відключень світла: почнуть діяти раніше
Сьогодні, 22 травня, графіки погодинних відключень електропостачання почнуть діяти раніше. Про це повідомляє Telegram-канал “Укренерго”, інформує портал PromPolitInform. Графіки погодинних відключень світла для промислових, а також побутових споживачів по усій території України почнуть діяти з 19:00. Перед цим, очікувалось, що
Енергетики скасували графіки відключення світла до вечора: з котрої почнуть вимикати
Енергетики скасували дію графіків погодинних відключень з 11:00 до 17:00. Втім, з 17:00 до 24:00 обмеження споживання буде діяти в усіх регіонах. Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”, інформує портал PromPolitInform. “Сьогодні з 00:00 до 11:00 в усіх
Завтра по всій України вимикатимуть світло. В який час
У понеділок, 20 травня, в Україні ввечері будуть діяти графіки відключення світла. Це стосуватиметься як населення, так і промислових споживачів. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє пресслужба Укренерго. «Завтра, 20 травня, з 18:00 до 24:00
Укренерго: У суботу, 18 травня, графіки обмежень застосують виключно для промислових споживачів
У суботу, 18 травня, графіки обмеження потужності діятимуть виключно для промислових споживачів. Відключення населення не плануються. Про це повідомляє пресслужба Укренерго у Telegram, передає портал PromPolitInform. Згідно з планом, графіки обмеження потужності будуть застосовуватися лише






