«Укрэнерго"
Після масованої атаки РФ без світла залишилися споживачі у 12 областях та Києві, – «Укренерго»
Російські війська протягом минулої та поточної доби здійснили масовану ракетно-дронову атаку по об’єктах критичної інфраструктури, зокрема енергетичного сектору. Внаслідок російських ударів 14 травня знеструмлення зафіксували у 12 областях України та Києві, повідомили в «Укренерго», інформує портал
інші матеріали розділу «Укрэнерго"
Масований обстріл України з боку рф. По всій країні світло відключатимуть увечері
В Україні застосовуватимуть графіки аварійного відключення світла по всіх регіонах країни на тлі ракетного обстрілу росіян 31 жовтня. Про це повідомляє портал PrоmPolitInform з посиланням на пресслужбу «Укренерго». За даними компанії, внаслідок обстрілу окупантами пошкоджено обладнання
«Безпрецедентні надзвичайні обмеження» електроенергії вводять у Києві
Безпрецедентні надзвичані обмеження подачі електроенергії у Києві вводить НЕК «Укренерго». Це робиться для того, щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Київські електромережі, інформує портал PrоmPolitInform. Найближчими днями
Вимикають світло: у всіх областях України та в Києві «Укренерго» ввело віялові відключення електроенергії
Після 9:00 ранку вівторка, 25 жовтня, у всіх областях України запровадили віялові відключення електоенергії. Про це повідомили у пресслужбі Укренерго у Telegram, інформує портал PrоmPolitInform. Як зазначається, диспетчерський центр компанії вимушено застосував графіки обмеження для промислових та інших
Укренерго отримало понад ₴4,4 мільярда за експорт електроенергії
З 30 червня Укренерго продало на аукціонах доступ до міждержавних електромереж на суму понад 4,4 млрд грн. Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго», передає портал PrоmPolitInform. «Загальна вартість доступу до міждержавних електромереж, проданого
Ситуація на ЗАЕС. Україна забезпечила живлення, необхідне для роботи реакторів у «холодному стані»
Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» забезпечили живлення Запорізької атомної електростанції, необхідне для безпечної роботи реакторів станції в режимі холодного стану. Про це повідомив голова правління Укренерго Володимир Кудрицький, інформує портал PrоmPolitInform. Він зазначив, що спеціалісти компанії вчора, 10




