війна на Донбасі
Війна на Донбасі: загинули двоє українських військовослужбовців, 12 поранено
На Донбасі минулої доби, 21 лютого, НЗФ РФ 84 рази порушували режим тиші. Загинуло двоє українських військовослужбовців, ще 12 поранено. Крім того, шестеро військових отримали бойові травми. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає портал
інші матеріали розділу війна на Донбасі
РФ планує дати на утримання окупованої частини Донбасу понад 900 мільярдів рублів
На соціально-економічні потреби окупованої частини Донбасу у 2022-2024 роках РФ планує виділити понад 900 мільярдів рублів (приблизно 330 мільярдів гривень). Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомили журналісти «Радіо Свобода» з посиланням на російську «Програму пришвидшеного соціально-економічного
На Нью-Йорк скинуто міни: обстріли російськими окупантами тривають, поранені військовослужбовці ЗСУ
У зоні населеного пункту Нью-Йорк (Донецька область) російські окупанти скинули з безпілотного літального апарату міни калібру 82 мм. Унаслідок цього двоє військовослужбовців Об’єднаних сил мають осколкові поранення, ще двоє – бойові травмування. Про це повідомляє портал
Шестеро українських військовослужбовців під час обстрілу бойовиками отримали акубаротравми
Шестеро військовослужбовців ЗСУ постраждали у зоні ООС увечері 8 вересня під час обстрілів бойовиками позицій українських захисників у районі населеного пункту Кряківка. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомили на Facebook-сторінці операції Об’єднаних сил. Зазначається, що після
Авдіївку обстріляли проросійські сепаратисти. Поранено вісім військовослужбовців ЗСУ
Під час обстрілу проросійськими терористами районів поблизу Авдіївки і самого міста поранені і отримали бойові травми вісім українських військовослужбовців. Про це повідомляє українська делегація для участі в Тристоронній контактній групі, інформує портал PrоmPolitInform. Противник застосовував міномети і
Окупанти на Донбасі стягують танки, гаубиці та БМП на лінії відведення — ОБСЄ
Російські бойовики на Донбасі розміщують важку військову техніку на лінії відведення. Представники ОБСЄ зафіксували танки, гаубиці та БМП в Донецькій області. Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ за 12 серпня, повідомляє портал PrоmPolitInform. Так, ОБСЄ зафіксувала три гаубиці і 15 танків, розміщених


