жертви

У Дніпрі на завтра оголосили День жалоби за жертвами удару РФ

У середу, 15 квітня, у Дніпрі оголошено День жалоби за загиблими від удару країни-агресора Росії. Про це, передає «Українські новини», на своїй Facebook-сторінці повідомив мер Дніпра Борис Філатов у вівторок, 14 квітня. Інформує портал PromPolitInform.

інші матеріали розділу жертви

Продовжують руйнувати. На Херсонщині росіяни обстріляли рекордну кількість поселень – в ОВА розповіли про наслідки

Сьогодні вранці, 21 грудня, російська армія обстріляла село Томина Балка на Херсонщині. Внаслідок удару загинув 69-річний чоловік. Він дістав поранення, несумісні з життям. Про це, інформує ZN.ua, повідомив у Telegram начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр


У Запоріжжі збільшилася кількість жертв через ракетний удар рф

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару Росії по Запоріжжю 10 грудня зросла до дев’яти. Ще 22 людини постраждали, серед них дитина. Про це, інформує Вголос, повідомив глава Запорізької ОВА Іван Федоров в ефірі телемарафону, передає портал PromPolitInform. «Вже


У Києві оголосили днем жалоби 9 липня

Міська влада оголосила 9 липня днем жалоби в столиці у звʼязку з російською атакою на цивільні об’єкти. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, інформує портал PromPolitInform. Він заявив, що у цей день будуть приспущені прапори на всіх комунальних


У Києві зросла кількість жертв ракетної атаки РФ

Станом на 16:30 8 липня внаслідок атаки рашистів по столиці 21 особа загинула, 65 постраждали, 7 людей врятували з-під завалів. Про це повідомляє ДСНС. У трьох районах Києва – Дніпровському, Шевченківському та Солом’янському – досі триває ліквідація