1 травня вступило в силу введення обмежувального мита у розмірі 65% на енергетичне вугілля з Росії. ВІдповідне рішення, повідомляє Економічна правда, ухвалили на засіданні уряду 15 квітня, інформує портал PromPolitInform.
Згідно з постановою №624, мито не поширюється на імпорт антрациту, бітумінозного, коксівного та іншого вугілля для використання в металургійній і коксохімічній промисловості.
Попереднє рішення дозволяло запроваджувати мито з 15 квітня, проте згодом дату відтермінували.
