Армія РФ атакувала енергетичний об’єкт на Чернігівщині. Північна частина області без світла

війна Росії проти України 21.10.2025 / автор:
Армія РФ атакувала енергетичний об’єкт на Чернігівщині. Північна частина області без світла

Російські війська в ніч на  21 жовтня атакували безпілотником енергетичний об’єкт на Чернігівщині, північна частина області залишилася без світла.

Про це повідомляють АТ “Чернігівобленерго“, “Суспільне Чернігів“, мер міста Славутич Київської області Олег Фомічов, голова Київської ОВА Микола Калашник,  інформує портал PromPolitInform.

“Унаслідок влучання ворожого БПЛА в енергетичний об’єкт в одній із громад зафіксували пошкодження критичної інфраструктури.

У низці населених пунктів відсутнє електропостачання“, – повідомили в РВА.

Про відключення світла повідомляє місцева влада Славутича, там також відсутнє водопостачання.

У КП “Чернігівводоканал” просять жителів Чернігова негайно зробити запас питної води, адже найближчим часом можливе тимчасове припинення водопостачання в місті.

Згодом голова Київської ОВА повідомив, Славутич тимчасово знеструмлено.

Енергетики працюють над ліквідацією наслідків та відновленням енергопостачання.

Пункти незламності у місті, за його словами, готові до роботи.

 Фото – з відкритих джерел