Чернігівщіна

РФ атакує Україну радіоактивними дронами: на Чернігівщині виявили «Герань» зі збідненим ураном – СБУ (ФОТО)

СБУ виявила підвищений радіаційний фон на уламках російського дрона після атаки на Чернігівщину. У бойовій частині ракети, яку РФ використала разом із «Геранню-2», знайшли елементи зі збідненого урану. Служба безпеки України заявила про виявлення підвищеного радіаційного

інші матеріали розділу Чернігівщіна

Рашисти вдарили по Прилуках на Чернігівщині: горить мерія (ФОТО)

Російські окупанти вранці завдали удару по Прилуках на Чернігівщині. Про це пише Суспільне Чернігів,інформує портал PromPolitInform. Внаслідок атаки горить будівля Прилуцької міськради. У місті пролунали три вибухи. Повітряні сили попереджали про рух російських БпЛА на Чернігівщину. Раніше повідомлялось,


Атака РФ 6 квітня: в Одесі внаслідок влучання у багатоповерхівку загинули троє людей, серед них дитина. На Чернігівщині 350 тисяч людей без світла

В Одесі після влучання в житловий будинок спочатку повідомляли про п’ятьох постраждалих, однак згодом кількість потерпілих та жертв зросла, сред загиблих є дитина. Вночі 6 квітня російські удари зафіксували одразу в кількох регіонах України, найбільше постраждала


У червні «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Львівщини, Житомирщини, Черкащини та Чернігівщини

16 червня 2026 року мобільний оператор «Київстар» розпочне черговий етап модернізації мережі. У низці населених пунктів Львівської, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей відключать 3G, а вивільнені частоти передадуть на розвиток мереж четвертого покоління — 4G.


Армія РФ атакувала енергетичний об’єкт на Чернігівщині. Північна частина області без світла

Російські війська в ніч на  21 жовтня атакували безпілотником енергетичний об’єкт на Чернігівщині, північна частина області залишилася без світла. Про це повідомляють АТ “Чернігівобленерго“, “Суспільне Чернігів“, мер міста Славутич Київської області Олег Фомічов, голова Київської ОВА Микола Калашник,  інформує


Велике місто на Чернігівщині повністю без світла: заклади освіти переходять на дистанційку, – міський голова

У четвер, 2 жовтня, через російську атаку місто Ніжин що на Чернігівщині повністю залишилось без світла. Через це, зокрема, усі заклади освіти з 6 жовтня переходять на дистанційне навчання. Про це, пише OBOZ.UA, повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола. Інформує портал