Російські окупанти вранці завдали удару по Прилуках на Чернігівщині.
Про це пише Суспільне Чернігів,інформує портал PromPolitInform.
Внаслідок атаки горить будівля Прилуцької міськради.
У місті пролунали три вибухи.
Повітряні сили попереджали про рух російських БпЛА на Чернігівщину.

- Раніше повідомлялось, що внаслідок російських ударів Чернігівщина залишилася без світла.
Фото – з відкритих джерел

