У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

«Росія програє війну»: Келлог різко звернувся до Москви

Політика 04.05.2026 / автор:
«Росія програє війну»: Келлог різко звернувся до Москви

Колишній спецпредставник Сполучених Штатів Америки з питань України та Росії Кіт Келлог зробив резонансну заяву про реальний стан справ на фронті.

В ефірі телеканалу Fox News він розвінчав міфи російської пропаганди про «успіхи» РФ і закликав Кремль до реальних переговорів, інформує портал PromPolitInform.

На думку американського генерала у відставці, результати російської агресії за останні роки є мізерними порівняно з витраченими ресурсами. Келлог наголосив на професіоналізмі українських захисників:

  • Блискуча оборона: З 2014 року Україна втратила лише близько 1% своєї території.
  • Відсутність стратегічних проривів: Якби Росія справді мала успіх, бої б тривали за Дніпром, у Харкові чи Києві. Натомість лінія фронту залишається відносно стабільною вже тривалий час.

Келлог висловив чітку позицію: час ілюзій для Москви вичерпано.

«Якби Росія справді перемагала, то це було б по той бік Дніпра, у Харкові, у Києві. Це не так. Моє послання Москві просте: ви не перемагаєте, ви програєте», – заявив Келлог.

Кіт Келлог також додав, що єдиний логічний вихід для Росії в цій ситуації – сідати за стіл переговорів, оскільки подальша ескалація лише поглиблюватиме її поразку.

Колишній спецпредставник США також нагадав, що очільник Кремля Володимир Путін сам створив собі цю проблему. Росія вже втратила, за різними оцінками, від 1,2 до 1,4 млн людей убитими та пораненими.

Фото – Getty Images
Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.