3G
У червні «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Львівщини, Житомирщини, Черкащини та Чернігівщини
16 червня 2026 року мобільний оператор «Київстар» розпочне черговий етап модернізації мережі. У низці населених пунктів Львівської, Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей відключать 3G, а вивільнені частоти передадуть на розвиток мереж четвертого покоління — 4G.
інші матеріали розділу 3G
Українські мобільні оператори подали 18 тисяч заявок на розгортання мережі 3G
Українські мобільні оператори подали 18 тисяч заявок на розгортання мережі 3G. Про це повідомив директор з питань радіочастотних присвоєнь держпідприємства Євген Мирзаков, передає прес-служба УДЦР. Він, зокрема, відзначив, що розгортання мережі цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000/UMTS
Генеральний штаб схвалив можливість використання базових станцій 3G в Запоріжжі
Генеральний штаб Збройних сил України схвалив можливість використання базових станцій 3G в Запоріжжі. Про це повідомив виконавчий директор Українського державного центру радіочастот (УДЦР) Вадим Гулько, передає ПромПолітІнформ. “Сьогодні ми отримали погодження Генерального штабу Збройних сил
Вадим Гулько: У нас є всі шанси в 2017 році почути про видачу ліцензій на 4G
На сьогоднішній день в Україні вже є 12 тис. базових станцій, через які надаються послуги 3G. Про це в інтерв’ю Цензору заявив виконавчий директор держпідприємства «Український державний центр радіочастот (УДЦР) Вадим Гулько. «Україна дуже довго
До мережі 3G Київстар приєдналися ще 50 населених пунктів на Півдні України
Київ, 13 липня 2016 року. У липні 2016 р послуги 3G Київстар стали доступними для жителів ще 50 міст, селищ, а також прилеглих сіл в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Так, в Одеській області до
