блекаут

Повний блекаут на Київщині: через удари по енергетиці скасували графіки

7 лютого, на території Київської області запровадили екстрені відключення електроенергії. Інформацію офіційно підтвердили в компанії ДТЕК. Про це інформує life.kyiv.ua, повідомляє портал PromPolitInform. Через аварійні ситуації в енергосистемі регіону скасовано стабілізаційні графіки подачі світла. Електропостачання відсутнє у всіх

інші матеріали розділу блекаут

ЗАЕС другий день у блекауті: міністерка енергетики закликає світ до рішучих дій

Міжнародна спільнота має посилити тиск на Росію для якнайшвидшої демілітаризації та деокупації Запорізької АЕС. Про це заявила міністерка енергетики України Світлана Гринчук, інформує портал PromPolitInform. “Запорізька АЕС другий день – у блекауті, що є суттєвим порушенням умов нормальної експлуатації. Найбільша


На межі блекауту знову опинилася ЗАЕС через російські обстріли

16 листопада внаслідок російського обстрілу була пошкоджена основна лінія живлення Запорізької атомної електростанції, що поставило її на межу блекауту. Про це повідомила НЕК Укренерго, інформує портал PromPolitInform. Наразі живлення здійснюється через резервну лінію, а ремонтні бригади вже


Зима з блекаутами, Путін на саміті миру і Україна в НАТО: головне з інтервʼю Володимира Зеленського

Володимир Зеленський обурився нерішучістю Заходу щодо перекидання військ КНДР ближче до України. Як повідомляє портал PromPolitInform, Главред зібрав головне з інтервʼю президента. На зараз для України потрібне хоча б запрошення в НАТО і розміщення оборонного


Київстар, lifecell та Vodafone розповіли, до чого готовитись зимою

Київстар, lifecell та Vodafone розповіли про підготовку до можливих блекаутів. Українські мобільні оператори, повідомляє Технофан з посиланням на Суспільне, активно готуються до можливих відключень електроенергії, передає портал PromPolitInform. Згідно з розпорядженням, до 1 лютого 2025


Стабілізаційні відключення почнуться з 18:00 замість 16:00, – ДТЕК

Стабілізаційні відключення в Україні почнуться сьогодні о 18:00 замість 16:00 через ситуацію в енергосистемі і триватимуть до 24:00. Про це пише «Ми – Україна» з посиланням на повідомлення ДТЕК і «Укренерго», передає портал PromPolitInform. Ситуація