ЧАЭС

Норвегія надає понад 9 млн євро на відновлення захисного саркофагу Чорнобильської АЕС

Норвегія виділяє понад 9 млн євро на відновлення захисного саркофагу над Чорнобильською АЕС після пошкодження російським безпілотником. Про це інформує портал PromPolitInform з посиланням на повідомлення посольства Норвегії в Україні. Так, Осло виділить 100 млн норвезьких

інші матеріали розділу ЧАЭС

У зоні ЧАЕС встановлюють нові системи захисту: виявляють дрони і ракети, сповіщають сили ППО

Камери відслідковують ситуацію на прикордонні навіть вночі. В зоні Чорнобильської АЕС встановлено засоби відеоспостереження, яких ще немає в Україні. Про це повідомив голова ГУ Нацполіції у Київській області Андрій Нєбитов, інформує портал PrоmPolitInform. «Правоохоронці бачать і фіксують ситуацію


«Укренерго» відновило електропостачання на ЧАЕС – міністр Галущенко

На Чорнобильській атомній електростанції, яка була захоплена російськими військовими одразу після початку вторгнення і 9 березня була повністю знеструмлена в результаті обстрілів армією РФ, компанія «Укренерго» відновила електропостачання. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, передає портал


Персонал ЧАЕС вже десяту добу утримують російські окупанти, люди виснажені, – мер Славутича Фомічев

Люди, які працювали на Чорнобильській АЕС у перший день вторгнення РФ, досі залишаються на станції. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному повідомив міський голова Славутича Юрій Фомічев, передає портал PrоmPolitInform. «Ми не можемо замінити людей,


Російські війська захопили ЧАЕС

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що після запеклих боїв Україна «втратила контроль над чорнобильським майданчиком». У коментарі НВ Подоляк сказав, що стан об’єктів ЧАЕС, конфайнменту та сховища ядерних відходів наразі не відомий, повідомляє портал PrоmPolitInform. Оновлено о 19:45. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль