електрика

Частина областей України через удари РФ залишилася без електрики

Через масовані ракетно-дронові атаки станом на ранок 27 січня без світла залишилися споживачі у Харківській, Одеській, Донецькій та Дніпропетровській областях. Додатково складні погодні умови знеструмили понад пів тисячі населених пунктів у семи регіонах країни. Про це, передає ТСН, повідомили у пресслужбі «Укренерго» у Facebook.

інші матеріали розділу електрика

Україна відновлює електропостачання після ударів РФ. Де з’явилося світло

Внаслідок ракетних ударів російської армії на території України у низці міст зникло постачання електрики та води. Наразі в деяких областях почали відновлювати електромережі. Зокрема, електрика зникла частково або повністю у Сумській, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській і


У разі посилення карантину, населенню збільшать норми споживання води, газу та електроенергії

У випадку переходу регіону в червону зону карантину автоматично почне діяти постанова Кабміну про нові норми споживання комунальних послуг. Їх збільшать на 50% для розрахунку підвищених субсидій. Про це, повідомляє Укрінформ, сказала міністр соціальної політики


Через негоду в Україні знеструмлено 393 населені пункти, – ДСНС

Станом на 7 ранку 27 червня внаслідок ускладнення погодних умов (пориви вітру, дощ, гроза) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлені 393 населені пункти в 8 областях (Київська – 129, Чернігівська – 73, Житомирська –


Рада рекомендує Кабміну повернути пільговий тариф на світло та знизити тарифи

Верховна Рада України прийняла рішення про повернення окремого тарифу на електроенергію до 100 кіловат для споживачів. Про це повідомляє Коментарі, передає портал PromPolitInform. Відзначається, що захід покликаний захистити громадян в умовах підвищення тарифів на комунальні


Через пожежу 22 тисячі абонентів в Луганській області залишилися без електрики

Через масштабну пожежу в Луганській області 22 тисячі абонентів залишилися без електрики. Про це, повідомляє інформує портал PromPolitInform, повідомляє Перший діловий. У Станично-Луганської районної адміністрації, посилаючись на жителів Станиці Луганській, повідомили, що починаючи з 23:30