електропостачання
Нафтогаз відкрив пункти незламності на Дніпропетровщині та в Запоріжжі через блекаут. Влада міст також розгорнула пункти у школах
Пункти відкриті на базі АЗК, газових відділень, а також у школах і дитсадках — із теплом, зв’язком та резервним живленням. У Дніпропетровській області та Запоріжжі станом на ранок працюють 72 пункти незламності, повідомляє Нафтогаз, інформує портал PromPolitInform.
інші матеріали розділу електропостачання
Обмеження електропостачання не передбачаються у жодній з областей Українии – Міненерго
Міністерство енергетики зробило термінову заяву напередодні опалювального сезону. Обмеження електропостачання наразі не передбачаються у жодній з областей України. Про це йдеться в повідомленні Міністерства енергетики, яке відреагувало на поширення у соцмережах інформації про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії напередодні опалювального сезону, інформує портал PromPolitInform. «Електроенергії,
Понад половину столичних котелень переключили на альтернативні джерела електропостачання
Ракетний обстріл столиці, що відчули сьогодні жителі столиці України, знеструмив низку котелень, тому в «Київтеплоенерго» були змушені підключити альтернативні джерела електропостачання. Зараз так працюють більше половини котелень столиці. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомив мер Києва
Через дефіцит електроенергії в Києві припинено роботу трамваїв і тролейбусів
Через дефіцит електроенергії у Києві вирішили припинити роботу наземного електротранспорту, а саме трамваїв та тролейбусів. На всіх маршрутах замість них відтепер курсують автобуси. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає портал PrоmPolitInform. Влада Києва
У трьох областях діють аварійні й екстрені відключення світла, — ДТЕК
У середу, 7 грудня, у трьох областях запровадили аварійні та екстрені відключення електроенергії. Зокрема, в Одесі запровадили аварійні відключення, а у Дніпрі та Києві екстрені. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК, передає портал PrоmPolitInform. Вранці компанія ДТЕК
«Укренерго» попередило про обмеження електропостачання у Києві та центральних областях
Сьогодні ввечері у Києві та центральних областях знову застосовуються обмеження споживачів електроенергії, хоча вдень вдалося цього уникнути. Як повідомляє пресслужба НЕК «Укренерго», також застосовуватимуть примусові обмеження споживання у Харківській, Полтавській та Сумській областях, передає портал





