електропостачання

Нафтогаз відкрив пункти незламності на Дніпропетровщині та в Запоріжжі через блекаут. Влада міст також розгорнула пункти у школах

Пункти відкриті на базі АЗК, газових відділень, а також у школах і дитсадках — із теплом, зв’язком та резервним живленням. У Дніпропетровській області та Запоріжжі станом на ранок працюють 72 пункти незламності, повідомляє Нафтогаз, інформує портал PromPolitInform.

інші матеріали розділу електропостачання

На Київщині повністю відновили електропостачання звільнених від окупантів територіальних громад

У Київській області аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло на території всіх громад, що постраждали від бойових дій. Роботи були виконані за 45 днів. Електроенергію подали у 600 населених пунктів в домівки 260 тис. родин. Як передає портал


ДТЕК повністю відновив електропостачання в Бородянці і Макарові

За минулу добу аварійно-ремонтні бригади повернули світло понад 5 тисячам родин у понад 18 населених пунктах звільненої Київської та Донецької областей. Повністю відновлено електропостачання у Бородянській та Макарівській громадах. Про це повідомляється на сайті ДТЕК, інформує портал


Електропостачання за добу відновлено для майже 32 тисяч споживачів, – Міненерго

За добу, що минула,  відновлено електропостачання близько 31,7 тис. українських споживачів. Про це повідомляє Міністерство енергетики України, інформує портал PrоmPolitInform. Зокрема, у Запорізькій області – 18,9 тис., Київській – 5,6 тис., Харківській – 5,5 тис., Миколаївській –


На Луганщині повернули світло 30 тисячам абонентів

У Луганській області енергетики перепідключили схему для відновлення електропостачання. Зі світлом вже 30 тисяч абонентів регіону. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає портал PrоmPolitInform. «Росіяни знеструмили всю територію Луганщини учора зранку, лишивши Кремінську підстанцію


Енергетики за тиждень повернули світло в 49 звільнених від окупантів міст і сіл Київщини, – ДТЕК

З 4 по 10 квітня аварійні бригади відновили електропостачання 36 тисяч споживачів у 49 містах та селах Київської області, звільнених ЗСУ від російських окупантів. Про це повідомляє Цензор.НЕТ посилаючись на дані компанії ДТЕК Ріната Ахметова,