Київенерго

Нафтогаз підписав мирову з владою Києва

Київська міська держадміністрація та НАК «Нафтогаз України» підписали мирову угоду щодо передачі боргів ПАТ «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго». Про це компанія повідомляє у Twitter, передає ПромПолітІнформ. «Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову

інші матеріали розділу Київенерго

«Київенерго» готується до реорганізації

Столичний постачальник електроенергії ПАТ «Київенерго» розділиться на дві нові компанії. Таке рішення прийняли акціонери на зборах 13 листопада 2017 року, передає прес-служба компанії. Як повідомляється, кожна з новостворених структур відповідатиме за надання конкретного виду послуг.


Київ опинився під загрозою зриву опалювального сезону

Менше 1% адміністративних будівель та об’єктів соціально-побутової сфери Києва підключені до теплопостачання, повідомила прес-служба ПАТ «Київенерго». «З 4790 адмінбудівель та об’єктів соціально-побутової сфери Києва тепло отримують тільки 23 (0,5% від загальної кількості). Не краща ситуація


Київ за електроенергію заборгував 1 млрд грн

Борг Києва за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» на 1 жовтня 2017 року становить 1,012 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає ПромПолітІнформ. Повідомляється, що основними боржниками залишаються підприємства життєзабезпечення Києва комунальної форми


«Київенерго» озвучив борги Києва за електроенергію

У компанії «Київенерго» порахували, що загальна заборгованість столичних споживачів електроенергії у вересні в порівнянні з серпнем 2017 року зросла на 3,2% і станом на 1 жовтня становила 1,012 мільярда гривень. Про це повідомили в прес-службі


Київська прокуратура хоче відібрати «Київенерго» у Ахметова

Прокуратура міста Києва подала позов до Господарського суду столиці щодо повернення акцій «Київенерго», «Київгазу» та «Київводоканалу» територіальній громаді. Про це на прес-конференції заявив прокурор Києва Роман Говда, передає ПромПолітІнформ. ГПУ вимагає повернути понад один мільярд