lifecell

Київстар, Vodafone та lifecell розробляють нові правила. Можуть відмовитися від абонплати та перейти на оплату за фактичні послуги

Найбільші мобільні оператори України розглядають відмову від щомісячної абонплати. Нова модель передбачає оплату лише за фактично використані хвилини, інтернет та SMS. Український ринок мобільного зв’язку стоїть на порозі серйозних змін. Київстар, Vodafone та lifecell вивчають

інші матеріали розділу lifecell

НКРЗІ дозволила провести тестування 5G в шести містах України

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації дозволила провести тестування технології звʼязку пʼятого покоління (5G). Про це повідомляє прес-служба Нацкомісії, інформує портал ПромПолітІнформ. Тестування 5G в Україні проведуть «дочка» компанії Ericsson


НКРЗІ збирається запропонувати новому парламенту механізми боротьби з контрабандою телефонів

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації, розіслала операторам зв’язку і постачальникам побутової техніки запрошення взяти участь в роботі комісії по боротьбі з нелегальною продукцією. Про це НВ Бізнес розповів директор компанії Vodafone


Всі 52 станції метро Києва з тунелями та ескалаторами будуть покриті 4G до кінця 2020 року

Таку обіцянку дають мобільні оператори і «Хуавей Україна», повідомляє Finance.ua інформує портал ПромПолітІнформ. Ще один оператор мобільного зв’язку – “Київстар” – підкреслює, що будівництво завершать до кінця 2020 року за умови, що керівництво Київської міської


Київстар, Vodafone і Lifecell досягли базової домовленості щодо перерозподілу радіочастот для 4G в діапазоні 900 МГц

З метою забезпечення максимального покриття території України сучасними мережами рухомого (мобільного) зв’язку, надання широкосмугового доступу до Інтернету в рамках виконання Указу Президента України від 8 липня 2019 року № 497/2019 «Про деякі заходи з покращення


Huawei починає будувати 4G в київському метро: названі терміни

Мобільні оператори Київстар, Vodafone і lifecell завершили тендер з пошуку підрядника для будівництва 4G в Київському метрополітені. Переможцем став китайський технологічний гігант Huawei. Про це в коментарі Liga.tech розповіла директор з корпоративних комунікацій Vodafone Вікторія