металурги
Українські металурги від початку року принесли держбюджету 1 млрд доларів
Металургійні підприємства України у січні-квітні поточного року збільшили надходження від експорту чорних металів на 16,56% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до 959 млн доларів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Державної митної служби,


