Насалик

Україна зміцнить співпрацю з Данією у «чистій» енергетиці

У Данії відбулася зустріч української делегації на чолі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом з міністром енергетики, комунальних послуг та клімату Данії Ларсом Лиллехольтом та в. о. генерального директора Данської енергетичного агентства

інші матеріали розділу Насалик

Міненерговугілля прогнозує, що влітку віялових відключень вдасться уникнути

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України (Міненерговугілля) вдається утримувати енергетичну систему країни від необхідності застосування віялових відключень на тлі зростання енергоспоживання через спеку, але для вирішення цих проблем необхідно створити антикризовий штаб. Про це заявив