норми
Міненерго планує підняти норму споживання газу
Міністерство енергетики та захисту довкілля планує підвищити норматив споживання газу для домогосподарств, де не встановлені лічильники. Про це, повідомляє Економічна правда, інформує міністерство посилаючись на проект постанови Кабінету Міністрів, передає портал PromPolitInform. За даними Міненерго, наразі,

