Оператор ГТС України

Кабмін зобов’язав «Оператора ГТС» сплатити державі дивіденди на 5,6 мільярда

Кабінет Міністрів зобов’язав ТОВ «Оператор ГТС України» сплатити до державного бюджету 5,64 мільярда гривень дивідендів за результатами роботи у 2023 році. Як повідомляє БізнесЦензор, відповідна постанова Кабміну №470 від 30 квітня оприлюднена на офіційному урядовому порталі, інформує