генератори
У Києві створили «Службу енергетичної безпеки» для обслуговування генераторів
Київська міська рада 10 лютого 2026 року ухвалила рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Служба енергетичної безпеки». Нова структура відповідатиме за обслуговування та експлуатацію генераторного фонду міста, який значно зріс завдяки допомозі міжнародних партнерів та



