Метинвест
80% демобілізованих співробітників Метінвесту повертаються в компанію завдяки екосистемі реінтеграції
Група Метінвест впровадила комплексну екосистему реінтеграції ветеранів, яка охоплює психологічну підтримку, допомогу сім’ям і професійну адаптацію. Завдяки цьому близько 80% демобілізованих співробітників повертаються на роботу після служби, кажуть у компанії. Про це інформує Uaprom.info, повідомляє портал PromPolitInform.
інші матеріали розділу Метинвест
«Метінвест» почав серійне виробництво захисту для бронемашин Stryker
Ці конструкції спрямовані на підвищення стійкості бронетехніки до атак дронів-камікадзе Група «Метінвест» у межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» розпочала серійне виробництво захисних екранів для бронетранспортерів Stryker, які перебувають на озброєнні Збройних Сил України (ЗСУ). Ці
«Метінвест» виготовляє захисні екрани для американських БТР M113
Група «Метінвест» у межах ініціативи «Сталевий Фронт» почала виробництво спеціальних захисних екранів для бронетранспортерів. Ці конструкції дозволять значно зменшити загрозу від ворожих дронів-камікадзе, які атакують техніку з верхньої півсфери. Наразі вже створено 14 таких екранів,
Метінвест планує після війни провести зелену модернізацію своїх заводів за $8 млрд
Холдинг Ахметова збирається стати провідним світовим виробником зеленої сталі Гірничо-металургійна група «Метінвест» Ріната Ахметова має стратегію зеленої модернізації своїх українських підприємств, розраховану на сім-десять років. Її вартість становить $8 млрд, розповів генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков
Виробництво екранів для M113: «Сталевий фронт» Ахметова розпочав новий напрямок (ФОТО)
“Метінвест” у рамках “Сталевого фронту” Ріната Ахметова розпочав виробництво спеціальних сталевих екранів для бронетранспортерів. Це дозволить значно зменшити загрозу з боку ворожих дронів-камікадзе. Наразі вже виготовлено 14 таких екранів (які підходять на техніку моделей М113,
«Метінвест» інвестує 8,2 млрд грн у виробництво у 2025 році
Гірничо-металургійна група «Метінвест», попри труднощі воєнного часу, планує в 2025 році спрямувати майже 5,7 млрд грн на розвиток криворізьких гірничо-збагачувальних комбінатів та 2,5 млрд грн – у виробництво заводу «Каметсталь» (Кам’янське Дніпропетровської обл.). Про це









