«Укрэнерго"

Після масованої атаки РФ без світла залишилися споживачі у 12 областях та Києві, – «Укренерго»

Російські війська протягом минулої та поточної доби здійснили масовану ракетно-дронову атаку по об’єктах критичної інфраструктури, зокрема енергетичного сектору. Внаслідок російських ударів 14 травня  знеструмлення зафіксували у 12 областях України та Києві, повідомили в «Укренерго», інформує портал

інші матеріали розділу «Укрэнерго"

В Україні скасували графіки відключень світла на 30 липня – «Укренерго»

У НЕК «Укренерго» повідомили, що 30 липня відключення не прогнозуються. Причина – зниження споживання через похолодання та повернення в роботу двох блоків АЕС. Про це інформує пресслужба коипанії, передає портал PromPolitInform. При зміні ситуації в енергосистемі –


Укренерго анонсувало покращення ситуації зі світлом

У серпні, вересні та жовні відключення світла в Україні стануть значно коротшими або навіть припиняться взагалі. Про це заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький в інтерв’ю телеканалу Суспільне, інформує портал PromPolitInform. «Звичайно, що є проблеми з дефіцитом, але


На двох енергооб’єктах сталися аварії: у 11 областях збільшили обмеження світла – Укренерго

Через аварії на двох енергооб’єктах з 08:00 до 22:00 застосовані чотири черги відключень у Києві та 11 областях. Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”, інформує портал PromPolitInform. “Через вихід з ладу обладнання на двох енергооб’єктах з 08:00 до 22:00


Укренерго повідомило про порядок відключення абонентів 17 липня

Оператори системи розподілу 17 липня застосовуватимуть від двох до чотирьох черг відключення електроенергії. Про це йдеться у повідомленні НЕК «Укренерго», інформує портал PromPolitInform. З 00:00 до 6:00 відключатимуться дві черги споживачів, потім увесь день з 6:00


Споживання електрики в Україні через спеку сягнуло максимуму – Укренерго

Через аномальну спеку в Україні та Європі споживання електроенергії сягнуло максимуму й суттєво перевищує можливості українських електростанцій для його покриття. Про це 15 липня повідомила компанія “Укренерго”, інформує портал PromPolitInform. 15 липня обленерго застосовують обмеження споживання протягом усієї