зв`язок

Польща продовжує фінансувати роботу понад 29 тисяч терміналів Starlink в Україні

Польща продовжує фінансувати роботу майже 30 тисяч терміналів супутникового зв’язку Starlink в Україні. Завдяки цьому українці залишаються на зв’язку навіть під час обстрілів та складних умов на фронті, повідомив міністр оборони Михайло Федоров. Про це інформує UA.NEWS,

інші матеріали розділу зв`язок

Тимур Ткаченко: Київ та Київщина посилюють стійкість телекомунікаційної інфраструктури

Голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко спільно з начальником Київської обласної військової адміністрації Миколою Калашником провели зустріч із представниками найбільших телекомунікаційних операторів України — компаніями «Київстар», «Vodafone» та «lifecell». Зустріч відбулася в межах ширшої


Київстар змінює умови популярної послуги: ціни зростуть до 150 гривень

Мобільний оператор «Київстар» анонсував оновлення умов користування послугою «Екстра гроші», яка дозволяє абонентам передплати залишатися на зв’язку навіть за відсутності коштів на основному рахунку. Зміни набудуть чинності вже з 23 квітня 2025 року. Про це


Україна вийшла з угоди з Росією про співпрацю в галузі звʼязку

Кабінет міністрів на засіданні 21 березня припинив дію угоди між урядами України і Росії про співробітництво в галузі зв’язку. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує портал PromPolitInform. Рішення ухвалено “у звʼязку з докорінною


Польща замовить і передасть Україні 5 тисяч терміналів Starlink

Про нову партію терміналів для України повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифровізації Польщі Кшиштоф Гавковський. Про це передає Укрінформ із посиланням на TVP Info, повідомляє портал PromPolitInform. «Є рішення, яке виконує міністерство цифровізації. Ми замовляємо ще п’ять тисяч


Київська влада запровадила нові правила для інтернет-провайдерів, щоб забезпечити безперебійний зв’язок

Київська міська влада ухвалила нові правила для інтернет-провайдерів, щоб забезпечити безперебійний доступ до інтернету в державних установах навіть під час відключень електроенергії. Відповідно до нових вимог, провайдери зобов’язані гарантувати стабільний зв’язок у центрах надання адміністративних