Зв’язок та ІТ в Україні

Хаб збирає матеріали про телеком, 5G, цифрову інфраструктуру, кіберстійкість і технологічні рішення для бізнесу та держави.

Natto заряджає. Норвезька компанія неанонсовано передавала Україні сотні тисяч бойових частин для дронів

Норвезько-фінська компанія Nammo вже тривалий час постачає Україні протитанкові боєприпаси для дронів, не оголошуючи про їхню передачу. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомило у суботу, 27 червня, Defence Express із посиланням на матеріал Janes. За даними видання, Сили

інші матеріали розділу Зв'язок та IT

В Україні на 2017 рік переглянули тарифи для мобільних операторів

З урахуванням звернень суб’єктів господарювання УДЦР застосував понижуючі коефіцієнти до ряду статей тарифів на 2017 рік. Про це розповів виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько прес-службі підприємства, повідомляє ПромПолітІнформ. На його думку, застосування понижувальних коефіцієнтів піде


УДЦР представив інтерфейс електронного кабінету користувача послуг членам асоціації «Телас»

На минулому тижні відбулися загальні збори членів Асоціації операторів зв’язку «Телас». Про це повідомляє ПромПолітІнформ з посиланням на прес-службу підприємства. Під час засідання директор з ІТ напрямку УДЦР Вікторія Трощенко презентувала учасникам розроблений Українським державним


«Ланет» з 11 січня припиняє трансляцію телеканалів «Інтер Медіа Груп»

Київський провайдер кабельного телебачення та інтернету «Ланет» прийняв рішення з 11 січня припинити ретранслювати канали Медіагруп «Інтер Медіа Груп». Про це повідомив директор провайдера Маріан Івасюк на своїй сторінці в «Фейсбук», передає ПромПолітІнформ. «Стимулюючи медіагрупи


Файлообмінник EX.ua переїхав на FEX.net

Закритий раннє обмінник файлами EX.ua заявив про перехід на новий домен FEX.net, – йдеться на сайті Ex.ua. «Повідомляємо, що сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.net (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі,


Бенефіціаром телеканалу «1 + 1» залишився Ігор Коломойський

Гендиректор «1 + 1 медіа» запевнив, що боргів «плюсів» перед «Приватбанком» немає, власник – колишній. У телеканалу «1 + 1» немає ніяких боргів перед «Приватбанком», а бенефіціаром каналу залишився опальний підприємець Ігор Коломойський, – заявив