Владислав Криклій
Шість залізничних вокзалів, з «доповненням», готують до передачі в концесію
В Україні готують до концесії шість вокзалів, включно з київським. Це може допомогти розвивати ці об’єкти і мати прозорі надходження від них. Як передає портал PromPolitInform, про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій. За
інші матеріали розділу Владислав Криклій
Стартує концесійний проект поромної переправи в порту Чорноморська
Мінінфраструктури України оголосило конкурс на відбір консультантів для підготовки техніко-економічного обгрунтування і конкурсної документації з проекту концесії залізнично-поромного комплексу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» і пов’язаного з цим комплексом майна ДП «Адміністрація морських портів України».
ЄБРР підтримає вітчизняну авіагалузь – надасть «Украероруху» 25 млн євро кредиту
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть «Украероруху» кредит у розмірі 25 млн євро для підтримки авіагалузі. Щойно між ними був підписаний відповідний меморандум. Про це у своєму Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає портал PromPolitInform.
Україна передала в концесію перший великий об’єкт – Херсонський морський торговельний порт
26 червня у концесію передали Херсонський морський торговельний порт. Компанія-концесіонер ТОВ «Рисоіл-Херсон» інвестує у розвиток порту близько 300 млн грн. Про це у Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає портал PromPolitInform. «Це дасть стабільний розвиток,
Кабмін вирішив: метро запустять з 25 травня, а далі – залізничні, автомобільні, авіаційні пасажирські перевезення
Перевезення пасажирів у метрополітені відновлять з 25 травня. Як передає портал PromPolitInform, про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Робота транспорту в Україні поступово відновлюватиметься вже з 22 травня… З 22 травня –
Мінінфраструктури працює над відновленням роботи транспорту з 22 травня
Міністерство інфраструктури України докладає всіх зусиль, щоб після закінчення карантину 22 травня пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ході розширеної зустрічі з міжнародними пасажирськими автомобільними перевізниками 12

