Зв’язок та ІТ в Україні
Хаб збирає матеріали про телеком, 5G, цифрову інфраструктуру, кіберстійкість і технологічні рішення для бізнесу та держави.
Застосовано санкції проти російських операторів зв’язку та інтернет-провайдерів, – Указ Президента
Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції проти 10 російських мобільних операторів, інтернет-провайдерів і компаній супутникового зв’язку. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє пресслужба Офісу Президента. Під санкції потрапили, зокрема, «Луганські
інші матеріали розділу Зв'язок та IT
Віце-прем’єр Федоров планує легалізувати в Україні криптовалюту
Віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров припускає можливість легалізації криптовалюти в Україні. Про це повідомляє Liga.net, передає портал ПромПолітІнформ. «Легалізація стала одним з пунктів плану Мінцифри. Люди, які займаються цим, повинні вийти з «сірої зони» і
Операторам хочуть заборонити знімати гроші з рахунків абонентів без попередження
Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), винесла на публічне обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг». Проект нормативно-правового акта та аналіз
Google створила найпотужніший квантовий комп’ютер у світі
Процесор виконав обчислення, на які б знадобилося 10 тисяч років, всього за три з невеликим хвилини Американська корпорація Google заявила про створення найпотужнішого квантового комп’ютера в світі, який значно перевищує інші сучасні аналоги. Про це
Рада скасувала ліцензування в сфері телекомунікаційних послуг
Верховна Рада України підтримала в другому читанні і в цілому законопроект, що передбачає скасування ліцензування в сфері телекомунікаційних послуг (для телеком-операторів). Про це повідомляє кореспондент #Букв, передає портал ПромПолітІнформ. У першому читанні документ було ухвалено 10
Мережа 5G в Україні: віце-прем’єр повідомив про перспективи запуску
Влада ставить собі за мету в найближчі три роки зробити доступ усіх населених пунктів України до широкосмугового інтернету. Про це 14 вересня під час форуму «Ялтинська європейська стратегія» (YES), який транслювали українські ЗМІ, заявив віце-прем’єр — міністр цифрової трансформації
